ABM Kinnistud OÜ

Telefon: 56 888 995
E-mail: info@abm.ee
raamatupidamine: rmp@abm.ee
Aadress: Tartu, Vaksali 17a
reg. nr: EE101704069

Võta ühendust





Meeskond

Daniel Saabel

+372 56888995

daniel@abm.ee

Kaur Sundla

+372 5212394

kaur@abm.ee

Andres Verst

+372 5073745

andres@abm.ee

Maiki Joakit

+372 5051901

maiki@abm.ee

Merit Persidski

+372 58605005

merit@abm.ee

Raimond Ratušnõi

+372 53301177

raimond@abm.ee

Kogu müügi-ostutehing oli korrektne, alates pakkumisest ja lõpetades lepingu vormistamisega. Protsess ise kulges asjalikult ja vääritimõistmisele/võimalikule tõlgendamisele “ruumi” ei antud. Täpselt nii, nagu üks korralik asjaajamine toimuma peab.

Andrus Kross – maaomanik Lääne-Virumaal

Kogu teenindus ja asjaajamine minu kinnistu müügiga seonduvalt oli Teie firma poolt korrektselt teostatud, asjaajamine kiire, täpne ja meeldiv.
Vaatamata põgusale kokkupuutele tundub, et ka väikesed tehingud saavad Teilt täit tähelepanu.

Juta Heinvee – maaomanik Raplamaal

Suhtlesime Timmoga vist üle aasta. Alati väga korrektne ja abivalmis. Sain tänu temale kinnistu eest viiendiku rohkem kui järgmine pakkuja oli nõus maksma. Lubas suurimat hinda ja seda ta ka tegi!

Valdur V. – maaomanik Valgamaal

Mulle väga meeldis asjaajamine Danieliga. Kõik toimus väga kiiresti ja sujuvalt ning olen tehinguga igati rahul.

Kaire Mäemets – maaomanik Saaremaal

Väga tore tehing! ABM Kinnistute poolt oli kõik organiseeritud hästi ja korrektselt. Väga hea ja kiire teenindus. Edaspidi pöördun sarnaste teemadega esimesena teie poole!

Janek Villak – maaomanik Tartumaal

Võta ühendust